O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, której korzenie sięgają lat 60. Wtedy Zofia Brzozowska otworzyła swój pierwszy Salon Fryzjerski w Olsztynie-Kortowie. Pasją i talentem podzieliła się z córkami, które obecnie wraz z rodzinami kontynuują działalność dwóch salonów fryzjerskich na terenie Olsztyna. Pani Zofia wyszkoliła bardzo wielu adeptów sztuki fryzjerskiej, którzy zajmują się fryzjerstwem w kraju i za granicą. Za szczególne zasługi na polu edukacji otrzymała medal Komisji Edukacji Narodowej.
W 1994 roku został otwarty Salon przy ul. Wilczyńskiego 25. Od tamtej pory jest prowadzony przez córkę Pani Zofii – Iwonę i jej męża Andrzeja Drężek.
Troska o włosy i zamiłowanie do kreowania pięknych stylizacji jest naszą pasją. Blask zdrowych pięknych włosów i uśmiech na twarzach naszych klientów to szczególna nagroda za to, co robimy. Uczestniczymy w warsztatach i szkoleniach, dzięki którym możemy zaoferować naszym klientom profesjonalne usługi zgodne z klasycznymi oraz nowoczesnymi trendami. Jesteśmy partnerami renomowanej amerykańskiej firmy MATRIX, jak również współpracujemy z włoską marką KEMON. Posiadają one w ofercie wiele profesjonalnych produktów opartych o naturalne składniki, które nie ingerują zbyt ostro w strukturę włosa.