Kariera w salonie fryzjerskim New Hair

Poszukujemy doświadczonych fryzjerek i fryzjerów do pracy w salonie fryzjerskim NewHair przy ulicy Wilczyńskiego w Olsztynie.

Oferujemy zatrudnienie w stabilnej firmie, elastyczne godziny pracy, umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + prowizja). Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach oraz miłą atmosferę w zgranym zespole.

Opis stanowiska:

  • strzyżenie
  • koloryzacja
  • stylizacja/ modelowanie
  • wykonywanie zabiegów upiększających na włosy

Wymagania:

  • doświadczenie
  • wysoka kultura osobista
  • dobra prezencja
  • chęć rozwoju i uczenia się

CV prosimy przesyłać na adres fryzjer@newhair.com.pl

Kontakt pod numerem: 502 559 242

Przy wysyłaniu dokumentów prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.